Biznes

Dodatki, które warto mieć na swoim weselu

Organizacja wesela jest wielkim przedsięwzięciem. Aby uroczystość i impreza przebiegały bez zarzutów, należy zadbać o najmniejsze detale. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej małym, ale jakże ważnym dodatkom, które umilą gościom zabawę oraz będą dla Ciebie piękną pamiątką wzruszających momentów.

Księga gości

Księgi gości są obecne na większości wesel. Pamiątkowe księgi mogą mieć różne formy, począwszy od klasycznych ksiąg z białymi kartami, poprzez drewniane puzzle, na których podpisują się goście, na albumach na zdjęcia kończąc. Doskonałym pomysłem będzie ustawienie obok klasycznej księgi aparatu typu polaroid. Wklejone na kart księgi, własnoręcznie wykonane przez gości zdjęcia opatrzone dedykacją będą piękną pamiątką. Dobra rada: księgę gości najlepiej ustawić przy wejściu. Położona w kącie sali może zostać niezauważona przez większość gości, co odbije się na ilości wpisów.

Koszyczek ratunkowy

Podczas szaleństw na parkiecie może zdarzyć się wiele nieprzewidzianych, drobnych wypadków, które mogą popsuć danej osobie zabawę. Skaleczenie albo pęknięcie sukienki na szwie nie będą problemem, jeśli zadbasz o to, aby w łazience znalazł się koszyczek ratunkowy. Co powinno się w nim znaleźć? Przede wszystkim plastry i środek odkażający, igła i nici w neutralnym kolorze, artykuły higieniczne, dezodorant, lakier do włosów, rajstopy, wsuwki oraz bibułki matujące. Koszyczek z pewnością przyda się zarówno w damskiej, jak i męskiej łazience.

Tablica z rozkładem stolików

Nie chcesz, aby podczas zajmowania swoich miejsc wkradł się chaos? Prostym sposobem na uniknięcie zamieszania jest ustawienie przy wejściu eleganckiej tablicy z rozrysowanym układem stołów. Tablicę możesz zrobić samodzielnie lub zamówić ją w Internecie. Więcej weselnych inspiracji znajdziesz na stronie gdziewesele.pl.

https://4-bet.com.pl https://herniatedlumbardisc.net https://beesafe.pl/porady/sportowe-auta-do-20-tys/