Technologia

Lepszy dostęp do usług bankowych

Chyba nikt nie spodziewał się tego, że koronawirus tak mocno będzie w stanie ograniczyć człowieka. Do tego stopnia, że będzie on obawiał się ruszyć z domu. No tak, ale trzeba było i tak pilnować załatwienia bieżących spraw, z których część odnosiła się do spraw bankowych. “Lekarstwo” na to znalazła firma 10Clouds, która z powodu szalejącej pandemii, postanowiła przyspieszyć prace nad swoim nowym produktem.

Praca doradcy bankowego

Efekty ich działań sprawiły, że w chwili obecnej, pomimo faktu odpuszczenia szalejącej epidemii, wielu klientów może wykorzystywać Virtual branch online banking. Nowa rzecz, dzięki czemu możliwe jest połączenie z doradcą bankowym – bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki temu można załatwić wiele rzeczy, jak również uzgodnić najważniejsze kwestie, jakie są ważne m.in. dla rozwoju firmy. Aby jednak taki produkt mógł powstać, 10Clouds musiał zrozumieć tak naprawdę na czym dokładnie polega praca doradcy bankowego.

Oczekiwane rezultaty

Digital Banking Services for Financial Institutions’ Clients musiały zostać tak dopracowane, aby mogły dać oczekiwane rezultaty. Nie ma bowiem nic gorszego od produktów, jakie mają spełniać określone zamierzenia, ale jest wręcz odwrotnie.

Aby móc osiągnąć finalny efekt, potrzebne były m.in. spotkania z emisariuszami banków, czy też z samymi doradcami bankowymi, którzy najlepiej wiedzą, co też dokładnie irytuje ich na co dzień podczas obsługi klienta. Co też sprawia im problemy? Tylko odpowiedź na tego typu pytania, mogła pomóc w przygotowaniu produktu, któremu nic nie będzie można zarzucić.

Rozwój Wirtualnych Oddziałów

Tak naprawdę proces ten trwa i trwać będzie jeszcze przez długi czas. Po to, aby ta technologia mogła być jeszcze lepsza, dostępna dla większej ilości klientów. Można już i tak mówić o zaletach korzystania z Virtual Branch. Mówiąc o korzyściach, na myśli ma się:

  • poprawę wydajności, która będzie objawiać się nie tylko poprzez lepszą reakcję na potrzeby klientów, ale także brak konieczności dojazdu do placówki bankowej,
  • szybszą i łatwiejszą sprzedaż poszczególnych produktów bankowych,
  • ułatwienie komunikacji, nawet jeżeli chodzi o rozmowy toczące się pomiędzy poszczególnymi oddziałami, czy też przekierowaniem klientów,
  • mniej angażujące zadania dla pracowników, którzy nie muszą tak mocno zwracać uwagę na procesy techniczne. 

Z czasem coraz większa ilość osób zorientuje się, że Virtual Branch i im jest w stanie przynieść korzyści, jakich do tej pory nie mogli osiągnąć.

 

https://datoura.org/jakie-sa-najmodniejsze-kuchnie-2023/ https://beesafe.pl/porady/blokada-na-kolo/ https://thenaacotruck.com