Dom i Wnętrze

Modne meble tarasowe w stylu kolonialnym

Projektanci tworzący modne ogrody czerpią inspiracje z różnych źródeł. Po modzie na minimalizm i chłodne kompozycje przyszedł czas na coś zupełnie innego. W nadchodzącym sezonie na topie będą kompozycje w stylu kolonialnym. Czym charakteryzuje się lansowana przez designerów koncepcja? Co wyróżnia modne meble tarasowe? Sprawdź nasze propozycje i tchnij życie w przydomową przestrzeń!

Rattan – modne meble tarasowe inspirowane wielkimi podróżami

Co charakteryzuje modne meble tarasowe inspirowane stylem kolonialnym? Przede wszystkim ich naturalna, dekoracyjna forma. Styl kolonialny zdefiniować można jako połączenie elegancji rodem z wiktoriańskiej Anglii z rzemieślniczą, plemienną kulturą dawnych ludów afrykańskich i azjatyckich. Styl kolonialny z biegiem lat nie traci na atrakcyjności. Wnętrza i ogrody urządzone na jego bazie zachwycają swoją naturalnością, swobodą i  ciepłym charakterem.

Podstawą wyposażenia ogrodu kolonialnego są meble wyplatane z rattanu, bambusa, wikliny i wykonane z egzotycznych odmian drewna. Towarzyszą im etniczne dekoracje (na przykład rzeźby, lampiony) i bujne rośliny – zioła, ozdobne trawy (kostrzewa popielata, owsica), różowawy krwawnik pospolity, malwy czy przywrotnik ostroklapowy.

Meble rattanowe Vimine – kawałek raju tylko dla Ciebie

Marzysz o całkowitej metamorfozie swojego nieco nudnego ogrodu w zielony zakątek przywołujący wspomnienie najpiękniejszych podróży? Spełnić marzenie o pięknym ogrodzie w stylu kolonialnym pomogą Ci meble rattanowe Vimine! W katalogu uznanego producenta znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zrealizować projekt – plecione krzesła, huśtawki, fotele, sofy, drewniane stoły oraz efektowne dodatki. Co ważne, wszystkie produkty z logo Vimine tworzone są ręcznie z ekologicznych surowców.

https://ccf-cccv.org/slodycze-w-codziennej-diecie/ https://humpday.com.pl/meble-ogrodowe-trendy-na-nadchodzacy-sezon/ https://dreambitches.org/stroj-jezdziecki-jakie-elementy-wybrac-na-pierwsze-lekcje-jazdy-konnej/