Zdrowie i Uroda

Nowoczesna kriolipoliza Cool Tech – czym jest?

Wśród licznych metod na walkę z nadmierną tkanką tłuszczową zabiegi takie jak kriolipoliza Cool Tech cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Czym jest kriolipoliza? Czy przynosi widoczne efekty? Kto może poddać się takiemu zabiegowi i jakie są przeciwwskazania?

Czym jest kriolipoliza Cool Tech?

Kriolipoliza Cool Tech jest zabiegiem, który pozwala na skuteczne zmniejszenie tkanki tłuszczowej na partiach ciała takich jak brzuch, uda, biodra. Poprzez zastosowanie selektywnego działania niskich temperatur na określone części ciała możliwe jest rozbijanie i uszkadzanie komórek tłuszczowych, bez ryzyka uszkadzania tkanek sąsiadujących. Uszkodzone komórki usuwane są z organizmu przy pomocy układu limfatycznego w ciągu kilku tygodni od wykonania zabiegu.

Kto może skorzystać z zabiegów takich jak kriolipoliza Cool Tech? Zabiegi tego typu są polecane osobom w przypadku których nadmiar tkanki tłuszczowej nie jest duży. Im większa tkanka tłuszczowa, tym dłużej będzie trwała terapia i konieczne będzie wykonanie większej ilości zabiegów. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu kriolipolizy jest ciąża, okres połogu, ale również choroby wątroby czy zaawansowana cukrzyca.

Jak przebiega kriolipoliza Cool Tech?

Zabieg kriolipolizy polega na przykładaniu głowicy specjalnego urządzenia do wybranej partii ciała. Poprzez zassanie oraz schłodzenie skóry przez ok. 45 minut możliwe staje się uszkodzenie komórek tłuszczowych. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny – jego wykonanie nie wymaga specjalnego przygotowania. Efekty zabiegu kriolipolizy widoczne są już po kilku tygodniach – w przypadku niewielkiej ilości tłuszczu nie ma potrzeby powtarzania zabiegu. W razie konieczności wykonania powtórnego zabiegu rekomendowane jest odczekanie ok. 6 tygodni.

https://lewisma.org/wygodnie-spodnie-na-konia-jaki-model-wybrac/ http://ultimate-demi.org/iso-27001-znaczenie-dla-organizacji/ https://inveno.com.pl/system-zarzadzania-jakoscia-wyrobow-medycznych-czyli-jak-wdrozyc-iso-13485-w-przedsiebiorstwie/