Dom i Wnętrze

Pergola przyścienna – osłoń taras przed słońcem i deszczem!

Nowoczesna pergola przyścienna to produkt coraz częściej wybierany przez właścicieli tarasów i zielonych stref przydomowych. Dzięki pergoli nie tylko podniesiemy poziom naszego komfortu na tarasie, ale też ciekawe zaaranżujemy przestrzeń, która stanie się ulubionym miejscem spędzania czasu w okresie wiosny i lata. Co warto wiedzieć o pergoli?

Pergola przyścienna i wypoczynek na świeżym powietrzu

Poprzez zadaszenie tarasu możemy sprawić, że miejsce to stanie się znacznie bardziej funkcjonalne – pergole przyścienne skutecznie chroni nas przed silnym promieniowaniem UV, ale również przed deszczem. Innowacyjna pergola przyścienna tworzona jest z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie, uszkodzenia, zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki niej jeszcze lepiej wykorzystamy okres lata.

Konstrukcja pergoli przyściennej

Jak budowana jest pergola przyścienna? Jej konstrukcja wykonana jest z aluminiowych elementów malowanych proszkowo. Są one zabezpieczone przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Niezwykle istotne jest to, że pergola przyścienna jest odporna na silne podmuchy wiatru oraz inne zjawiska atmosferyczne. Na szczycie pergoli umieszczono dach, który w zależności od modelu może być wykonany z tkaniny technicznej lub też z aluminiowych listew. W obu przypadkach dachy są składane, co oznacza, że użytkownik sam decyduje o tym, jak wiele słońca wpada po pergolę. W pozycji całkowicie zamkniętej pergola przyścienna tworzy szczelny dach nad naszymi głowami i jest w stanie skutecznie ochronić nas przed niezapowiedzianym deszczem.

Pergole przyścienne skutecznie ochronią zarówno użytkowników, jak i meble ogrodowe przed nadmiernym promieniowaniem UV. Promieniowanie takie w nadmiarze może prowadzić do płowienia mebli, utraty ich koloru. Pergola przyścienna sprawi, że znacznie przedłużymy żywotność naszego kompletu ogrodowego.

https://beesafe.pl/porady/eurowinieta/ https://adoptionua.com https://xnova-24.pl