Motoryzacja

Prywatne ubezpieczenia – jakie warto wybrać?

Szukając najlepszych metod ochrony zdrowia czy mienia coraz częściej decydujemy się na prywatne ubezpieczenia, które są szeroko dostępne w naszym kraju. Prywatne ubezpieczenia zdrowotne stają się alternatywą dla kiepskiej jakości publicznej służby zdrowia, a dzięki ubezpieczeniom turystycznym możemy mieć pewność, że będziemy mogli skorzystać z pomocy medycznej za granicą bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach? Które z nich wybrać?

Ubezpieczenie zdrowotne – postaw na dobre samopoczucie!

Coraz więcej osób wybiera prywatne ubezpieczenia zdrowotne – pozwalają nam one na korzystanie z pomocy specjalistów już na kilka lub kilkanaście dni od momentu rejestracji. W przypadku ubezpieczeń prywatnych opłacamy miesięczne składki – te rozpoczynają się już o 40 zł i są zależne zarówno od miejsca zamieszkania, jak i od naszego wieku. Jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie zdrowotne dla nas? Pomoże nam w tym portal punkta.pl, który pokaże nam najlepsze oferty w naszej okolicy i pozwoli na skontaktowanie się z przedstawicielem danego towarzystwa ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie samochodowe OC

Każdy posiadać samochodu wie o tym, że pojazd musi być objęty ubezpieczeniem OC, czyli odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie takie pozwoli na pokrycie szkód powstałych z naszej winy (np. stłuczka, zarysowanie, ale również wypadki). Wysokość ubezpieczenia OC nie jest stała – wynika ona z różnych czynników, takich jak wiek samochodu, jego model, etc. Ubezpieczenie OC możemy uzupełnić o nieobowiązkowe ubezpieczenie Autocasco, które pozwoli na sfinansowanie prac blacharskich powstałych w wyniku wypadku, ale też pokryje ubezpieczenie w przypadku kradzieży samochodu. Coraz więcej osób decyduje się także na assistance – ubezpieczenie to gwarantuje lawetę samochodu oraz bezpieczny transport pasażerów.

https://stolpo.pl https://wanguardpr.pl https://nederland-oeso.org