Ciekawe

Skrzynie na warzywa

Logistyka produktów spożywczych rządzi się specyficznymi prawami. Warzywa i owoce łatwo ulegają zniszczeniu, a zbyt agresywny transport doprowadza do zniszczenia ich walorów estetycznych i smakowych. Producenci chcą by ich towary były dostarczane w sposób zapewniający wysoką jakość i bezpieczeństwo transportu. Producent skrzynek na warzywa wyszedł im na przeciw i oferuje produkty spełniające te wymagania.

Wielkie gabaryty

Do przewozu dużych gabarytów owoców oraz warzyw idealnie sprawdzają się skrzyniopalety. Skrzynie na warzywa tego typu wykonane są z tworzywa sztucznego i mogą udźwignąć nawet pięćset kilogramów płodów rolnych. Idealnie sprawdzają się zatem jako pojemniki w czasie zbiorów oraz zabezpieczenie w czasie transportu z miejsca zbioru do przetwórni lub sortowni. Perforacje zapewniają odpowiedni obieg powietrza, a tworzywo z którego są wykonane zapewnia zabezpieczenie przed wilgocią i uszkodzeniami w czasie transportu. W czasie zbiorów delikatnych warzyw czy owoców sprawdzą się zaokrąglone brzegi jakie mają te skrzynki na warzywa – zapobiegają one dodatkowym uszkodzeniom. Skrzyniopalety są doskonałą alternatywą dla skrzyń wykonanych z drewna czy metalu – są równie wytrzymałe,ale znacząco lżejsze – mają także dużo większą możliwość łączenia i ustawiania w czasie transportu. Są także dużo łatwiejsze w zachowaniu czystości – nie absorbują soków z warzyw jak drewniane.

Skrzynki na warzywa małych gabarytów

Małe skrzynie na warzywa są odpowiednikiem dużych skrzyniopalet o bardziej skompresowanych rozmiarach. Tak jak większe odpowiedniki wykonane są z tworzywa sztucznego, mają zaokrąglone brzegi, perforowane ściany i wygodne uchwyty do transportu oraz miejsce na przyklejenie etykiety towarowej. Równie łatwo zadbać o ich czystość gdyż perforacje w ściankach pozwalają na mycie i osuszanie płodów rolnych bez konieczności ich przekładania. Odpowiednia konstrukcja zapewnia łatwość ustawiania ich w stosy co ma duże zalety logistyczne. Po pierwsze zabezpieczają warzywa przed zgnieceniem, po drugie mogą służyć jako ekspozycje w małych sklepach detalicznych. Ważnym jest także fakt, że są wielorazowe – można wykorzystywać je bardzo długo, dlatego inwestycja szybko się zwraca i w dłuższym okresie czasu jest to rozwiązanie tańsze w porównaniu do pojemników jednorazowego użytku.

https://unixos2.com/stroj-odpowiedni-do-hippiki/ https://goldavocado.pl/jakie-style-ogrodow-sa-dzisiaj-najmodniejsze/ https://cream-browser.net/oryginalne-lozka-sprawdz-propozycje-projektantow/