Dom i Wnętrze

Urządzamy przedpokój w stylu skandynawskim

Przedpokój w stylu skandynawskim jest miejscem, które będzie nie tylko wizytówką naszego domu ale również będzie dużo o nas mówiło. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów jest bardzo ważnym miejscem w naszych domach, dlatego warto o nie zadbać w odpowiedni sposób.

Nowoczesny przedpokój w stylu skandynawskim

Przedpokój w styluu skandynawskim będzie zdradzał fakt, że jesteśmy miłośnikami stylu nowoczesnego. Przy czym nie zapominajmy o tym, że obecnie dochodzi do mieszanki stylów i nie trzeba trzymać się sztywno reguł stylu skandynawskiego. Można go również zmieszać z delikatnymi akcentami stylu glamour, dzięki czemu uda nam się również stworzyć bardzo ciekawą i interesującą aranżację. Jasne kolory stylu skandynawskiego można połączyć z bardzo orzeźwiającą miętą lub dziewczęcym, pudrowym różowym. 

Meble do przedpokoju

Przedpokój w stylu skandynawskim to małe pomieszczenie, które nie pozwala nam z reguły na ustawienie wielkiej ilości mebli. Jeżeli chcemy zadbać o funkcjonalność tego pomieszczenia, to nie zapominajmy o szafie zbudowanej pod wymiar. Jeżeli mamy dostęp do wnęki w przedpokoju, to umieśćmy garderobę w takim miejscu, dzięki czemu sprytnie uda nam się wykorzystać każdy centymetr powierzchni. W takiej szafie bez problemu znajdzie się miejsce na przechowanie garderoby, butów, torebek i innych rzeczy potrzebnych nam przy wejściu. Takie rozwiązanie dobre jest dla miłośników porządku i harmonii. Wszystkie ubrania będą zamknięte za drzwiami naszej garderoby w przedpokoju i nie będzie ich widać. 

zobacz wiecej https://adoptionua.com/szafy-na-zamowienie-dlaczego-warto/ https://tpzlun.pl/niebanalnie-urzadzone-mieszkanie-jaki-stol-wybrac/