Ciekawe

Wybieramy biżuterię ślubną

Poszukiwania obrączek ślubnych powinny rozpocząć się najdalej na 2-3 miesiące od planowanej daty ślubu. Obecnie obrączki zaoferują nam nie tylko niewielkie zakłady jubilerskie, ale również duże sklepy sieciowe czy też sklepy internetowe z biżuterią. Olbrzymi wybór obrączek ślubnych sprawia, że teoretycznie każdy z nas powinien szybko znaleźć produkt dopasowany do naszych potrzeb.

Czym powinna odznaczać się obrączka?

Obrączka to nie tylko dowód zawarcia małżeństwa i oznaka stanu cywilnego – obrączka to także codzienna biżuteria, której noszenie nie powinno nam przeszkadzać. Obrączki wykonywane są najczęściej ze złota próby 585 – jest to rekomendowany stop, uznawany jako jeden z najtrwalszych i najcenniejszych. Dzięki swoim parametrom jest on zabezpieczony przed działaniem wilgoci, odkształcaniem, zarysowaniami. Taka obrączka ślubna może być noszona na co dzień bez obawy, że zostanie zniszczona.

Nietuzinkowa obrączka ślubna

Czy obrączka ślubna może wyróżniać się od innych, podobnych do siebie? Zdecydowanie tak. Przede wszystkim jubilerzy zaproponują nam dzisiaj liczne zdobienia i ornamenty na naszych obrączkach. Mogą być to również frezy, których struktura nie jest lśniąca, a matowa. Klienci mogą także wybierać pomiędzy różnymi kolorami złota: żółtym, białym, różowym.

Ciekawą opcją dla pań jest obrączka z kamieniem szlachetnym. Żółty kamień szlachetny, taki jak szafir, będzie prezentował się wyśmienicie w otoczeniu białego czy różowego złota. Taka obrączka z pewnością przykuje wzrok i sprawi, że biżuteria stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Obrączka ozdobiona kamieniem szlachetnym to też świetny dodatek to pierścionka zaręczynowego z takim samym kamieniem. W takich przypadkach topowi jubilerzy proponują obrączki z niewielkim frezem, który pozwala na piękne ułożenie pierścionka zaręczynowego obok obrączki.

https://lubsacro.pl/zadbaj-o-zdrowie-poprzez-diete/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/288-lozko-podwojne-z-pojemnikiem https://bombardirovka.com/ubezpieczenie-motocykla-odpowiadamy-na-najwazniejsze-pytania/