Dom i Wnętrze

Wybieramy fotel kokon stojący

Wśród licznych mebli ogrodowych dostępnych u topowych producentów fotel kokon stojący to jedna z najciekawszych propozycji. Nowoczesny fotel zachwyca świetnym wyglądem, jak i parametrami technicznymi, zaskakuje designem i sprawia, że przestrzeń wypoczynkowa staje się znacznie ciekawsza. Jak skonstruowany jest taki mebel? Gdzie prezentować się on będzie najlepiej?

Fotel kokon stojący z technorattanu

Technorattanowe meble biją wszelkie rekordy popularności – są lekkie, trwałe, eleganckie, zapewniają komfort. W kolekcjach znajdziemy nie tylko klasyczne meble takie jak sofy narożne czy krzesła, ale również fotel kokon stojący – to jedna z najchętniej wybieranych propozycji wśród klientów. Fotel kokon stojący to konstrukcja w której siedzisko umieszczone jest nad ziemią, w formie wiszącego kokonu. Wewnątrz możemy zastosować poduszki, pledy czy koce dla podniesienia komfortu wypoczynku. Siedząc wewnątrz kokonu osłonięci jesteśmy przed działaniem promieni słonecznych, jak również przed silnymi podmuchami wiatru. Stelaż mebla wykonany jest z aluminium malowanego proszkowo – taki materiał nie odkształca się, nie jest podatny na działanie wilgoci czy na rdzę. Fotel kokon z technorattanu pokryty jest plecionką syntetyczną – plecionka do złudzenia imituje naturalny rattan, jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci czy wnikaniem brudu.

Fotel kokon stojący i inne meble technorattanowe

Szukając sposobu na stworzenie funkcjonalnej przestrzeni wypoczynkowej wykorzystajmy fotel kokon stojący wraz z innymi meblami: sofą narożną, leżanka ogrodową, stolikami kawowymi. W kolekcjach technorattanowych znajdziemy wiele elementów, które pozwolą nam na stworzenie oryginalnej aranżacji tarasu czy ogrodu – warto wybrać te, które odpowiadają nam najbardziej.