Zdrowie i Uroda

Wykonanie paznokci hybrydowych

Paznokcie hybrydowe to modne i trwałe zdobienie i malowanie paznokci. Manicure hybrydowy nadaje dłoniom ładny wygląd i sprawia, że są zadbane.

Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy pozwoli ochronić płytkę paznokcia oraz umożliwi rośnięcie paznokci. Dzięki hybrydzie paznokcie nie są narażone na szkodliwe działanie zmywacza do paznokci.

Akcesoria potrzebne do wykonania paznokci hybrydowych

Metoda hybrydowego zdobienia paznokci jest możliwa do wykonania przy użyciu specjalnych sprzętów i lakieru. Paznokcie hybrydowe utwardzane są przy użyciu lampy z promieniami ultrafioletowymi. Niezbędne do wykonania manicure hybrydowego są: waciki bezpyłowe, bloczek polerski, pilniki, baza, top oraz aceton i odtłuszczacz.

Należy pamiętać o bezpiecznym używaniu wszystkich akcesoriów oraz o prawidłowym dbaniu o nie i konserwacji. Przy wyborze produktów warto zasięgnąć porady specjalisty lub poszukać informacji na forach internetowych. Trzeba pamiętać, że raz zainwestowane pieniądze w porządny sprzęt pozwolą użytkować go przez długi czas.

Wykonanie paznokci hybrydowych krok po kroku

Aby ozdobić paznokcie metodą hybrydową należy wykonać następujące czynności:

1. Oczyścić paznokcie, zmyć lakier oraz nadać paznokciom pożądany kształt. Następnie należy zmatowić płytkę paznokcia za pomocą bloku polerskiego oraz odsunąć skórki patyczkiem. cleanerem i wacikiem przemyć paznokieć aby go odtłuścić i oczyścić z pyłków.2. Po wyschnięciu cleanera można nałożyć bazę i utwardzić ją pod lampą UV. Baza utrzymuje lakier na paznokciu i wyrównuje jego płytkę.

3. Następnie nałożyć lakier hybrydowy na bazę i utwardzić go, czynność tą należy powtórzyć.

4. Po nałożeniu i utwardzeniu lakieru trzeba pokryć go topem, utwardzić i przemyć cleanerem.

Należy pamiętać, aby nie przemywać każdej nałożonej na paznokieć warstwy, ponieważ na lepkich warstwach łatwiej utrzymują się kolejne. Warstwy powinny być cienkie i nakładane od środka do zewnątrz paznokcia. Metoda hybrydowa zdobienia paznokci utrzymuje się na paznokciach od dwóch do trzech tygodni w zależności od wykonywanych czynności oraz jakości produktów jakimi zdobienie było wykonane.

Jak zdjąć lakier hybrydowy?

Aby zdjąć lakier hybrydowy z paznokci należy:

– za pomocą bloku polerskiego zmatowić błyszczącą warstwę lakieru,
– nałożyć na paznokieć wacik z acetonem oraz owinąć go folią aluminiową na około 10 minut,
– po upływie 10 minut należy zdjąć folię i wacik, a następnie przy użyciu patyczka delikatnie odsunąć lakier,
– przy użyciu bloku polskiego znów spolerować paznokieć,
– nanieść na skórki i paznokcie oliwkę aby je odżywić.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

https://gazetastonoga.pl/wygodne-kanapy-do-mieszkan-blokowych/ https://millerliteargentina.com/jak-nalezy-dobrac-dobry-czaprak-dla-konia/ https://tyxynk.com/system-zarzadzania-jakoscia-iso-9001/