Technologia

Wyprowadź swoją markę na szerokie wody

Jak sprawić, aby nasza marka stała się bardziej rozpoznawalna? Czy nie wystarczy uruchomić strony internetowej i czekać, aż klienci sami zapukają do naszych drzwi? O tych i innych zagadnieniach mówi się dzisiaj bardzo wiele, przede wszystkim w kontekście sukcesu i możliwości, jakie może dać nam sieć internetowa. Aby jednak skorzystać z tych możliwości konieczna jest odpowiednia wiedza.

Tekst, który przyciąga wzrok i uwagę

Podstawą na stronach internetowych czy kanałach social media jest zawsze treść. Powinna być ona ciekawa, dopasowana do oferty i samego czytelnika, nie za długa, konkretna. Okazuje się, że tworzenie interesujących i angażujących treści nie jest wcale łatwe, a krótkie formy i rymowanki pisane bez zastanowienia bardziej zniechęcają do dalszego czytania, niż zainteresowania się naszą ofertą. Jak więc stworzyć dobry tekst, który przyciągnie uwagę?

Tworzeniem treści na co dzień zajmują się doświadczeni copywriterzy – nie oznacza to jednak, że sam nie możesz tworzyć angażującego tekstu. Od czego zacząć? Z pewnością przydatne okażą się szkolenia prowadzone przez profesjonalistów, np. z firmy arturjablonski.com.

Jak przebiegają szkolenia z copywriting?

Szkolenia z copywritingu dedykowane są zarówno dla osób mających doświadczenie w pracy z social media, jak i tych, którzy dopiero uczą się poruszać w sieci: przedsiębiorców, marketerów, osób związanych z social media, copywriterów. Na szkolenia składa się cykl wykładów, w których poruszane są tematy takie jak perswazja tekstu, styl, korzyści, ustalanie grupy docelowej, sposoby utrzymania uwagi odbiorcy. Olbrzymią zaletą szkoleń tego typu są niewielkie grupy, a więc możliwość swobodnej rozmowy z prowadzącym, który dla każdego kursanta znajduje dość czasu. Szkolenia trwają zazwyczaj cały dzień lub dwa dni.

https://annbradforddesign.com https://texturekick.com.pl/niemieckie-rodzinne-najwazniejsze-informacje/ https://millerliteargentina.com