Ciekawe

Z miłości do jeździectwa

Konie to jedne z najbardziej fascynujących stworzeń, jakie chodzą obecnie po ziemi. Nic dziwnego, że ludzie kochają tak mocno jazdę konną. Jest to jedna z najstarszych dyscyplin sportu.

Eskadron dla wszystkich jeźdźców

Jazda konno wymaga odpowiedniego przygotowania. W szczególności, jeżeli chce się ją uprawiać zawodowo. Dobry jeździec musi wiedzieć, że pod ręką należy mieć dobrej jakości akcesoria jeździeckie, które są pomocne podczas jazdy – nie tylko dla człowieka, ale również dla samego zwierzęcia. Takie akcesoria można znaleźć w ofercie firmy Eskadron, która należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych na rynku, jeżeli chodzi o rynek jeździecki. Jest to marka, która wchodzi w skład holdingu Bugatti Holding Brinkmann GmbH & CO KG. Od 1947 obecni na rynku dbają zawsze o wysoką jakość produktów dostarczanych klientom.

Akcesoria do jazdy

Jakie akcesoria do jazdy będą najbardziej potrzebne? To wszystko zależy od tego, czy jazda będzie uprawiana amatorsko, czy też zawodowo. Przygotowanie do zawodów to zupełnie inne wymagania. Jeżeli ktoś ma wątpliwości odnośnie dobrego przygotowania to koniecznie powinien zapytać specjalistów, którzy doskonale znają się na profesjonalnej jeździe konno. W ofercie marki Eskadron znaleźć można bowiem wiele rzeczy, m.in. kaloszki dla konia, kantar, czaprak, derki potreningowe, ochraniacze dla konia, nauszniki przeciw owadom, uwiąz regularny z karabińczykiem, kalosze gumowe, owuki polarowe dla konia, podkładki żelowe – antypoślizgowe i jeszcze wiele innych produktów. 

 

https://goforthegoldcps.org/czern-ponadczasowy-kolor-w-roznych-aranzacjach/ https://pssz.pl/aktualizacja-iso-27002-czego-mozna-sie-spodziewac/ https://vinnvinn.org/kask-do-jazdy-konnej-czy-jest-potrzebny/